Reference

INTERI╔RY - VřzkumnÚ centrum NTIS a CTPVV v areßlu Z╚U Plze˛


VÝTVARN╠  ARCHITEKTONICKÝ NÁVRH INTERIERU OBJEKTU NTIS A CTPVV -  KONFEREN╚NÍ CENTRUM, VSTUPNÍ PROSTORY A ZÁZEMÍ

Výtvarný architektonický návrh interiéru konferenŔní a vstupní Ŕásti byl vypracován  ATELIEREM SOUKUP s.r.o. v roce 2013, a to pro objekt NTIS a CTPVV v rámci fakulty aplikovaných výd Z╚U. SouŔasný s návrhem byl zpracován atelierem MY a VY koncepŔní návrh interiéru uŔeben, laborato°í, kancelá°í a zasedacích místností.. Návaznosti obou projekt¨ byly vzájemný koordinovány autory objektu.

Vstupní prostory navazují na hlavní vstup do objektu, který je orientován smýrem  na budoucí zastávku tramvaje a zahrnují prostory vestibulu, kavárny, šatny a recepce. KonferenŔní sály, které jsou umístýny nad vstupní Ŕástí ve 2.NP navazují p°es prostorné foyer na výtahy a hlavní spoleŔné schodištý. Oba konferenŔní sály (velký s kapacitou 250 míst a malý s kapacitou 140 míst) jsou vybaveny  pohodlnými konferenŔními k°esly,  AV technikou a katedrou pro p°ednášející. V sálech je velmi dobrá akustika.

Celková koncepce a projekt interiéru centra byl vypracován architekty Ji°ím Oplem a Janem TrŔkou. Dodavatelem interiéru byla ve výbýrovém °ízení vybrána firma DVD Jaromý°ice. KonferenŔní k°esla byla vyrobena na zakázku firmou Kinoexport z Korytné. Keramické dla×by ve vestibulu a všech ostatních komunikaŔních prostorách byly dodány firmou LASSELSBERGER, podlahové krytiny - marmoleum v laborato°ích, uŔebnách a kancelá°ích, stejný jako efektní vinylový koberec v konferenŔních sálech je dodávkou firmy FORBO.

zpýt ...

00 celkov├Ż pohled.jpg01 pohled na ─Ź├íst velk├ęho s├ílu.jpg10 foyer - vstup.jpg12 schodi┼í┼ąov├í hala.JPG14 schodi┼í┼ąov├í hala.jpg16 kav├írna - n├ívrh.jpg17 kav├írna 2.jpg18 kav├írna.JPG20 velk├Ż s├íl - vizualizace n├ívrhu.jpg22 velk├Ż s├íl - vizualizace n├ívrhu.jpg24 velk├Ż s├íl - vizualizace n├ívrhu.jpg25 velk├Ż s├íl.jpg26 velk├Ż s├íl.jpg30 velk├Ż s├íl.jpg31 velk├Ż s├íl - katedra.jpg34 velk├Ż s├íl - akustick├ę panely.jpg36 foyer - n├ívrh.jpg37 foyer.JPG38 schodi┼ít─Ť CTPVV.jpg40 P┼»dorys 1np.jpg41 P┼»dorys 2np.jpg42 P┼»dorys 3np.jpg