TECHNOCRANE

Továrna na teleskopické jeřáby pro filmový průmysl byla postavena v letech 2001 až 2005 na Borských polích v Plzni.


Techmania Science Center Plzeň

Moderní interaktivní centrum pro děti a dospělé, kteří mohou objevovat přírodní zákony, říši zvířat, historii průmyslu a techniky nebo energii ukrytou v obnovitelných zdrojích.


Planetárium Plzeň

Planetárium je umístěno v restaurované budově č. 56 bývalé kantýny Škodových závodů s unikátní nosnou konstrukcí z dřevěných rámů Hetzer v areálu Techmania Science Center.


PEKASS centrála

Obchodně administrativní, školicí, testovací a skladový objekt firmy PEKASS specializující se na dodávky a servis strojů a zařízení pekáren a cukráren.


Opatství Nový Dvůr


Konverze areálu bývalého hospodářského dvora v Dobré Vodě u Toužimi na trapistický klášter. Probíhá od roku 1999 ve spolupráci s architektem Johnem Pawsonem.


NTIS a CTPVV

Výzkumné Evropské centrum excelence NTIS a CTPVV Fakulty aplikovaných věd Západočeské univerzity, postavené v letech 2012 - 2014 v Plzni.


Bytový dům Poděbradova

Vizualizace bytového domu na nároží ulic Poděbradova - U Tržiště v Plzni, jehož výstavba byla zahájena v červnu 2016.

Aktuality

Titul Stavba roku Plzeňského kraje 2016 získala historická jízdárna ve Světcích u Tachova

[26.05.2017]

Největší jízdárna v České republice v Tachově – Světcích si vysloužila titul Stavba roku Plzeňského kraje 2016 v kategorii Rekonstrukce budov. Zvítězila i v hlasování veřejnosti. Lidé ji mohou navštívit v rámci komentovaných prohlídek nebo při pořádaných kulturních akcích.

Postupná obnova objektu probíhá od roku 2000 ve spolupráci Atelieru Soukup s.r.o. a Arista Global s.r.o.

zpět ...

jižní pohled.jpgIMG_8504.jpgIMG_8535.jpgIMG_7138.jpghala jízdárny.jpg