Techmania Science Center Plzeň

Moderní interaktivní centrum pro děti a dospělé, kteří mohou objevovat přírodní zákony, říši zvířat, historii průmyslu a techniky nebo energii ukrytou v obnovitelných zdrojích.


TECHNOCRANE

Továrna na teleskopické jeřáby pro filmový průmysl byla postavena v letech 2001 až 2005 na Borských polích v Plzni.


Opatství Nový Dvůr


Konverze areálu bývalého hospodářského dvora v Dobré Vodě u Toužimi na trapistický klášter. Probíhá od roku 1999 ve spolupráci s architektem Johnem Pawsonem.


PEKASS centrála

Obchodně administrativní, školicí, testovací a skladový objekt firmy PEKASS specializující se na dodávky a servis strojů a zařízení pekáren a cukráren.


NTIS a CTPVV

Výzkumné Evropské centrum excelence NTIS a CTPVV Fakulty aplikovaných věd Západočeské univerzity, postavené v letech 2012 - 2014 v Plzni.


Planetárium Plzeň

Planetárium je umístěno v restaurované budově č. 56 bývalé kantýny Škodových závodů s unikátní nosnou konstrukcí z dřevěných rámů Hetzer v areálu Techmania Science Center.


Bytový dům Poděbradova

Vizualizace bytového domu na nároží ulic Poděbradova - U Tržiště v Plzni, jehož výstavba byla zahájena v červnu 2016.

Aktuality

ČESKÁ CENA ZA ARCHITEKTURU 2016

[08.11.2016]
ocenění pro náš atelier

ocenění pro náš atelier:

ČESKÁ CENA ZA ARCHITEKTUTU 2016

Náš atelier obdržel od České komory architektů novou cenu, jejíž 1. ročník právě proběhl. Pro získání ceny bylo přihlášeno 475 staveb z ČR, které byly ukončeny v posledních pěti letech. Mezinárodní porota z nich 63 nominovala na cenu, poté vybrala 8 finalistů a z nich pak jednoho držitele Hlavní ceny.

Náš atelier se projektem Klášter Nový Dvůr u Toužimi dostal mezi finalisty, tedy mezi osm nejvýše oceněných projektů. O projektu se můžete více dozvědět v části „Reference“. O soutěži se lze informovat na www.ceskacenazaarchitekturu.cz 

Ocenění převzal architekt Jan Soukup dne 7. listopadu 2016 v Praze.

Od 8. listopadu do 11. prosince 2016 je otevřena výstava České ceny za architekturu v Centru současného umění DOX v Praze.

Foto: Gilbert McCarragher

 

zpět ...

01 klaster.jpg02 kostel.jpg03 kostel interier.jpg04 vyrobny.jpg05 cena.JPG