NTIS a CTPVV

Výzkumné Evropské centrum excelence NTIS a CTPVV Fakulty aplikovaných věd Západočeské univerzity, postavené v letech 2012 - 2014 v Plzni.


TECHNOCRANE

Továrna na teleskopické jeřáby pro filmový průmysl byla postavena v letech 2001 až 2005 na Borských polích v Plzni.


Opatství Nový Dvůr


Konverze areálu bývalého hospodářského dvora v Dobré Vodě u Toužimi na trapistický klášter. Probíhá od roku 1999 ve spolupráci s architektem Johnem Pawsonem.


PEKASS centrála

Obchodně administrativní, školicí, testovací a skladový objekt firmy PEKASS specializující se na dodávky a servis strojů a zařízení pekáren a cukráren.


Planetárium Plzeň

Planetárium je umístěno v restaurované budově č. 56 bývalé kantýny Škodových závodů s unikátní nosnou konstrukcí z dřevěných rámů Hetzer v areálu Techmania Science Center.


Techmania Science Center Plzeň

Moderní interaktivní centrum pro děti a dospělé, kteří mohou objevovat přírodní zákony, říši zvířat, historii průmyslu a techniky nebo energii ukrytou v obnovitelných zdrojích.

Aktuality

Pozvánka

[20.07.2018]
Šestnáctý ročník kulturní akce Večer pro kláštěr Chotěšov 4. srpna 2018

Srdečně vás zveme na tradiční letní kulturní akci Večer pro klášter Chotěšov. Areál je přístupný od 14 hodin do půlnoci a je pro vás připraveno mnoho zajímavého.

Tahákem šestnáctého ročníku je koncert Lenky Filipové a přednáška architekta Jana Soukupa na téma Kapitulní síň, její malby a restaurování.

zpět ...

Plakat 2018.JPGChotesov.jpgChotesov freska.jpg