NTIS a CTPVV

Výzkumné Evropské centrum excelence NTIS a CTPVV Fakulty aplikovaných věd Západočeské univerzity, postavené v letech 2012 - 2014 v Plzni.


Planetárium Plzeň

Planetárium je umístěno v restaurované budově č. 56 bývalé kantýny Škodových závodů s unikátní nosnou konstrukcí z dřevěných rámů Hetzer v areálu Techmania Science Center.


Opatství Nový Dvůr


Konverze areálu bývalého hospodářského dvora v Dobré Vodě u Toužimi na trapistický klášter. Probíhá od roku 1999 ve spolupráci s architektem Johnem Pawsonem.


PEKASS centrála

Obchodně administrativní, školicí, testovací a skladový objekt firmy PEKASS specializující se na dodávky a servis strojů a zařízení pekáren a cukráren.


TECHNOCRANE

Továrna na teleskopické jeřáby pro filmový průmysl byla postavena v letech 2001 až 2005 na Borských polích v Plzni.


Techmania Science Center Plzeň

Moderní interaktivní centrum pro děti a dospělé, kteří mohou objevovat přírodní zákony, říši zvířat, historii průmyslu a techniky nebo energii ukrytou v obnovitelných zdrojích.

Aktuality

Ocenění architetka Jana Soukupa a jeho atelieru

[05.10.2018]

100. výročí Československé republiky je ve znamení bilancí činnosti tvůrčích osobností naší republiky. Architekt Jan Soukup obdržel tři ocenění:

Dne 11. září 2018 obdržel Jan Soukup od Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů České republiky Ocenění za mimořádný přínos k rozvoji podnikání

Dne 18. září 2018 byl hejtmanem Plzeňského kraje Josefem Bernardem uveden do Dvorany slávy Plzeňského kraje za celoživotní odborné a manažerské schopnosti spojené s pestrou veřejnou činností.

Dne 1. 10. 2018 obdržel Jan Soukup na Pražském hradě ve Španělském sále Cenu Jože Plečnika za celoživotní přínos v oblasti architektury a stavitelství

Všechny ceny jsou vnímány jako úspěch všech pracovníků atelieru.

zpět ...

Plecnik.jpgDiplom.jpgDvorana 03.JPGDvorana 01.JPGMedailon.JPG