Opatství Nový Dvůr


Konverze areálu bývalého hospodářského dvora v Dobré Vodě u Toužimi na trapistický klášter. Probíhá od roku 1999 ve spolupráci s architektem Johnem Pawsonem.


TECHNOCRANE

Továrna na teleskopické jeřáby pro filmový průmysl byla postavena v letech 2001 až 2005 na Borských polích v Plzni.


NTIS a CTPVV

Výzkumné Evropské centrum excelence NTIS a CTPVV Fakulty aplikovaných věd Západočeské univerzity, postavené v letech 2012 - 2014 v Plzni.


Techmania Science Center Plzeň

Moderní interaktivní centrum pro děti a dospělé, kteří mohou objevovat přírodní zákony, říši zvířat, historii průmyslu a techniky nebo energii ukrytou v obnovitelných zdrojích.


Planetárium Plzeň

Planetárium je umístěno v restaurované budově č. 56 bývalé kantýny Škodových závodů s unikátní nosnou konstrukcí z dřevěných rámů Hetzer v areálu Techmania Science Center.


PEKASS centrála

Obchodně administrativní, školicí, testovací a skladový objekt firmy PEKASS specializující se na dodávky a servis strojů a zařízení pekáren a cukráren.

Aktuality

Ocenění architekta Jana Soukupa a jeho atelieru

[12.09.2018]

OCENĚNÍ ING. ARCH. JANA SOUKUPA A JEHO ATELIERU

dne 11. září 2018 na setkání členů Svazu průmyslu a dopravy bylo Ing. arch. Janu Soukupovi předáno ocenění od Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR:

ZA MIMOŘÁDNÝ PŘÍNOS K ROZVOJI PODNIKÁNÍ

Firma pracuje na trhu 27 let a toto je ocenění za nevšední stabilitu firmy a vynikající výsledky její práce, oceněné mnoha diplomy za Stavbu roku Plzeňského či Karlovarského kraje i republiky. Její práce zaujala i na mezinárodním fóru.

zpět ...

IMG.jpg